تینو TINO

تینو-TINO

 شرکت تولیدی بازرگانی اشجع (آکو باتری) 

با بیش از سه دهه سابقه درخشان در صنعت باتری ، در سال 1396 با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود و مشاوران داخلی و بین المللی از کشورهای آلمان ، چین ، ترکیه و با توجه به نیاز بازار ایران و منطقه اقدام به ایجاد کارخانه تولیدی نمود که فاز اول آن در سال 1397 به بهره برداری رسید و توانست مرحله آزمایشی تولید صفحات با تکنولوژی(Expanded Metal) را با موفقیت سپری نموده و وارد فاز تولید گردد.در سال 1398 این شرکت موفق به راه اندازی کلیه مراحل زنجیره تولید اعم از بازیافت باطری اسقاط ،صفحه سازی و مونتاژ باتری در کارخانه گردید که این مهم به تولید انواع باتری استارتر در آمپراژها و سایزهای متنوع از50تا200آمپر ساعت با نام تجاری ACO BATTERY منتهی گردید.


این شرکت طی سال های فعالیت خود همواره با شعار ما متعهدیم... نسبت به آرمان های کیفی و خدماتی خود متعهد بوده و سعی دارد گستره ی خدمات خود را به کوتاه ترین زمان و نزدیکترین مکان ارتقا دهد.
آزمایش های کیفی با استاندارد های روز اروپا به عنوان رهیافتی همیشکی، سرلوحه ی شرکت آکـو باتری بوده که این شرکت را در زمره ی به روزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت در کشور قرار میدهد.
آکو باتری در راستای تعالی سازمانی و در جهت ارتقا سیستم ، استاندارد های ISO9001:2015 و IATF16949:2016 را طی سالیان اخیر استقرار داده است.

مجموعه تورنادو باتری

اکنون افتخار دارد از ابتدای سال 1398 جهت تامین خواسته های مشتریان و همچنین تکمیل سبد کالایی خود اقدام به عرضه باتری به صورت انحصاری در استان های خراسان با برند تینو-TINOاز شرکت تولیدی بازرگانی اشجع (آکو باتری) نموده است.

تورنادو باتری
پاسخ گوی سوالات شما هستیم
051 37 52 1000